BESPLATNI MALI OGLASI U TRAJANjU OD 7 DANA
Ukoliko Vaš oglas nema odgovarajuću kategoriju, postavite ga u kategoriji RAZNO a mi ćemo dodati kategoriju i premestiti oglas.

Svaka zloupotreba ove platforme se kažnjava brisanjem korisničkog naloga i oglasa vezanih za nalog.

Posao ponudarss
Posao

golden-beauty-shop-logo
OpisUslovi:Minimum III stepen stručne spreme Poželjno radno iskustvo od 2 godin
weifertdistribucija
OpisPotrebna osoba za obavljanje knjigovodstvenih poslova. Opis posla i uslovi:
OpisPoželjne kvalifikacije idealnog kandidata su:Minimum IV Stepen srednje struč
knezpetrol
OpisNa Knez Petrol benzinskoj stanici u poslovnoj jedinici BS Pančevo na Pančevačkom
knezpetrol
klub-svetskih-putnika-cruiser-pancevo
OpisKlub svetskih putnika Cruiser iz Pančeva traži osobe koje se snalaze i sa tacnom
mainpowergroup
OpisZa potrebe našeg partnera, automotive kompanije, koja dolazi u Pančevo, poznatoj
pizza-boxes-358029_640
OpisHomePizza Pančevo potrebni vozači / dostavljači hrane.   Zainteresovani mogu p