BESPLATNI MALI OGLASI U TRAJANjU OD 30 DANA
Ukoliko Vaš oglas nema odgovarajuću kategoriju, postavite ga u kategoriji RAZNO a mi ćemo dodati kategoriju i premestiti oglas.

Svaka zloupotreba ove platforme se kažnjava brisanjem korisničkog naloga i oglasa vezanih za nalog.

Pan Bau-Max d.o.o - Arhitekta (m/ž)

Kontakt office@panbaumax.rs
Dodato 2018-08-30 11:08:05

Opis

Uslovi:

  • Odlično znanje programa: AutoCAD, Adobe Photoshop, MS Office
  • Iskustvo i tehnička znanja u izvođenju svih faza završnih radova
  • Iskustvo u projektovanju stambenih objekata

Opis posla:

  • Izrada idejnih rešenja
  • Koordinacija sa projektantima svih faza - učesnika u projektu
  • Izveštavanje o svim aktivnostima i rezultatima
  • Komunikacija sa klijentima
  • Izrada crteža nameštaja
  • Praćenje izvođenja svih faza završnih radova

Prijave slati na mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Detalji oglasa

ID oglasa: 197
Prikazan: 225
Ističe: 2019-02-28 11:08:00