BESPLATNI MALI OGLASI U TRAJANjU OD 30 DANA
Ukoliko Vaš oglas nema odgovarajuću kategoriju, postavite ga u kategoriji RAZNO a mi ćemo dodati kategoriju i premestiti oglas.

Svaka zloupotreba ove platforme se kažnjava brisanjem korisničkog naloga i oglasa vezanih za nalog.

Rukovodilac biogasnog postrojenja

Kontakt zaposlenje@almex.rs
Dodato 2019-03-11 13:50:42

Opis

Uslovi:

  • VII stepen elektrotehničke struke
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Iskustvo nije neophodno

Opis posla:

  • Stara se i brine o kalendaru održavanja CHP-a
  • Koordinira timom i vrši raspodelu radnih zadataka
  • Stara se o planu nabavke sirovine neophodne za rad postrojenja
  • Stara se o održavanju i primeni propisane recepture
  • Stara se o održavanju potrebne temperature u fermentoru
  • Stara se o praćenju podataka i parametara neophodnih za neometan rad postrojenja
  • Stara se o praćenju i evidenciji svih ulaznih sirovina na dnevnom, mesečnom i godišnjem nivou
  • Vrši automatizovanu kontrolu nad celokupnim procesom rada postrojenja i CHP-a

Kontakt e-mail:

Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Detalji oglasa

ID oglasa: 324
Prikazan: 34
Ističe: 2019-04-10 13:50:42