BESPLATNI MALI OGLASI U TRAJANjU OD 7 DANA
Ukoliko Vaš oglas nema odgovarajuću kategoriju, postavite ga u kategoriji RAZNO a mi ćemo dodati kategoriju i premestiti oglas.

Svaka zloupotreba ove platforme se kažnjava brisanjem korisničkog naloga i oglasa vezanih za nalog.

SECURITAS: Službenik fizičkog obezbeđenja

Kontakt https://www.securitas.co.rs/trazite-posao/pridruite-nam-se/sluzbenik-fizickog-obezbedjenja/
Dodato 2018-12-02 11:04:01

Opis

Securitas je vodeća međunarodna kompanija u oblasti privatnog obezbeđenja. Securitas trenutno posluje u 53 zemlje i zapošljava više od 335.000 ljudi širom sveta. U Srbiji kompaniju Securitas čini tim od 4.000 ljudi koji svakodnevno čine naše okruženje bezbednijim mestom za život i rad. Poštenje, budnost i spremnost da pomognemo naše su osnovne vrednosti kako u odnosu sa klijentima i okruženjem čiji smo deo tako i u odnosu sa našim zaposlenima.

Grad: Pančevo
Radno vreme: Puno radno vreme
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Stručna sprema: SSS
Opis posla: Fizičko-tehnička zaštita lica i imovine

Uslovi:

- Minimum SSS, III stepen
- Da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak, niti pokrenuta istraga za krivična dela iz nadležnosti sudova i tužilaštva (dokaz: uverenje iz suda i iz MUP-a-mogu se naknadno dostaviti)
- Da je vredan, odgovoran, kulturan i komunikativan

Nudimo:

- Besplatnu obuku za dobijanje licence
- Rad u multinacionalnoj kompaniji, lideru u svojoj industrijskoj grani
- Kandidati koji ispune zahteve i očekivanja imaju mogućnost prijema u stalan radni odnos
- Redovna primanja
- Mogućnost napredovanja

Zainteresovani kandidati mogu popuniti online formular i poslati svoj CV klikom na link

Detalji oglasa

ID oglasa: 289
Prikazan: 93
Ističe: 2019-01-01 11:04:00